Naručila sam Mliječika triangularis ‘Cristata’ sa vaše web stranice i stvarno sam prezadovoljna! Biljka je prekrasna, zdrava i u odličnom stanju. Vidi se da se jako lijepo brinete o biljkama i da vam je stalo do kvalitete.
9.00 €
Tresetnu mahovinu upotrebljavamo za ukorjenjavanje biljaka, sijanje sjemena, živi zid ili ga položimo po površini zemlje, kako bi duže vremena zadržavala vlagu. Tresetna mahovina je proizvod visoke kvalitete, proizveden na Novom zelandu s namjerom ukorjenjavanja biljaka.
105 na zalihi
4,7/5
na temelju mišljenja naših kupaca
99,7%
biljke stižu neoštećene
100%
zdrave i pregledane biljke
14-dnevno
jamstvo na sve narudžbe
Šotni mah koristimo za ukorenjavanje biljaka. Mah se navlaži, s njim napuni posudu/staklenku/lonac i u nju postaviš reznice. Biljka će se ukorijeniti ako je stalno vlažna i postavljena na toplo mesto.
Količina: 100 g
Naručila sam Mliječika triangularis ‘Cristata’ sa vaše web stranice i stvarno sam prezadovoljna! Biljka je prekrasna, zdrava i u odličnom stanju. Vidi se da se jako lijepo brinete o biljkama i da vam je stalo do kvalitete.
Posebno mi se sviđa što biljke jako dobro osigurate prilikom slanja, tako da se u transportu ne oštete. Uz to, pakiranje je bila i vrećica koja grije biljke, što me stvarno oduševilo. Zbilja mislite na sve detalje!
Svaki put kad naručim biljke od vas, stignu u odličnom stanju i vidi se da su zaista jako dobro čuvane. Posebno mi se sviđa što prije kupnje mogu pročitati upute o tome kako se brinuti o svakoj biljci.
Biljke iz Džungle imam već duže vrijeme i sve uspijevaju bez problema. Zdrave su, jake i stvarno kvalitetne. Svaka preporuka! Divni ste! 🥰
Fikus ‘Tineke’: 5/5! Stigao je u savršenom stanju, biljka je stvarno prekrasna, s jako zanimljivim listovima. Već ima i novi rast, a trenutno raste pod Sansi 24W žaruljom i odlično napreduje.
Prije tri mjeseca kupila sam monkey monsteru i string of turtle od vas, došle su zapakirane odlično, ni jedan list nije pao, od onda su jako narasle i lijepo se adaptirale. Biljke su jako kvalitetne i bogate.
Više biljaka sam kupila i za poklon i uvijek su lijepo ukorijenjene i bez nametnika, a to mi je jako bitno kada poklanjam.