Naručila sam Mliječika triangularis ‘Cristata’ sa vaše web stranice i stvarno sam prezadovoljna! Biljka je prekrasna, zdrava i u odličnom stanju. Vidi se da se jako lijepo brinete o biljkama i da vam je stalo do kvalitete.
38.00 €
Ja sam Džunglin lonac, dizajniran i napravljen u Sloveniji. Izrađen sam tehnikom 3D ispisa, pri čemu je korištena bioplastika na bazi škroba. Ovaj put me možeš nać u zelenoj varijanti i super sam jer uvijek pazim da ti biljke ne stoje u vodi. To činim tako što svu suvišnu vodu “piškim” u podložak koji je pričvršćen za moja stopala 🙂
8 na zalihi
4,7/5
na temelju mišljenja naših kupaca
99,7%
biljke stižu neoštećene
100%
zdrave i pregledane biljke
14-dnevno
jamstvo na sve narudžbe
Materijal: bioplastika
Mjere:
Širina: 14 cm (promjer)
Visina: 17 cm
Naručila sam Mliječika triangularis ‘Cristata’ sa vaše web stranice i stvarno sam prezadovoljna! Biljka je prekrasna, zdrava i u odličnom stanju. Vidi se da se jako lijepo brinete o biljkama i da vam je stalo do kvalitete.
Posebno mi se sviđa što biljke jako dobro osigurate prilikom slanja, tako da se u transportu ne oštete. Uz to, pakiranje je bila i vrećica koja grije biljke, što me stvarno oduševilo. Zbilja mislite na sve detalje!
Svaki put kad naručim biljke od vas, stignu u odličnom stanju i vidi se da su zaista jako dobro čuvane. Posebno mi se sviđa što prije kupnje mogu pročitati upute o tome kako se brinuti o svakoj biljci.
Biljke iz Džungle imam već duže vrijeme i sve uspijevaju bez problema. Zdrave su, jake i stvarno kvalitetne. Svaka preporuka! Divni ste! 🥰
Fikus ‘Tineke’: 5/5! Stigao je u savršenom stanju, biljka je stvarno prekrasna, s jako zanimljivim listovima. Već ima i novi rast, a trenutno raste pod Sansi 24W žaruljom i odlično napreduje.
Prije tri mjeseca kupila sam monkey monsteru i string of turtle od vas, došle su zapakirane odlično, ni jedan list nije pao, od onda su jako narasle i lijepo se adaptirale. Biljke su jako kvalitetne i bogate.
Više biljaka sam kupila i za poklon i uvijek su lijepo ukorijenjene i bez nametnika, a to mi je jako bitno kada poklanjam.