Naručila sam Mliječika triangularis ‘Cristata’ sa vaše web stranice i stvarno sam prezadovoljna! Biljka je prekrasna, zdrava i u odličnom stanju. Vidi se da se jako lijepo brinete o biljkama i da vam je stalo do kvalitete.
14.00 €
Ja sam ružičasti sjaj lonac (L) – elegantna ukrasna posuda promjera 18 cm s nježnom ružičastom nijansom. Moj sjaj prostoru dodaje svježinu i obilje razigranosti. Savršen sam za veće sobne biljke koje zaslužuju više pažnje.
Pazi da me s loncem za sadnju ne stisneš previše zajedno – neka između nas ostane barem prst prostora, da oboje možemo normalno disati.
14 na zalihi
4,7/5
na temelju mišljenja naših kupaca
99,7%
biljke stižu neoštećene
100%
zdrave i pregledane biljke
14-dnevno
jamstvo na sve narudžbe
Materijal: keramika
Dimenzije:
Širina: 18,5 cm (promjer)
Visina: 19,5 cm
NAPOMENA
Za promjer lonca je uzet u obzir unutarnji gornji dio lonca. Za potrebe fotografiranja neka od biljaka može biti presađena u sadilni lonac s većim ili manjim promjerom od onih u kojima se prodaju.
Naručila sam Mliječika triangularis ‘Cristata’ sa vaše web stranice i stvarno sam prezadovoljna! Biljka je prekrasna, zdrava i u odličnom stanju. Vidi se da se jako lijepo brinete o biljkama i da vam je stalo do kvalitete.
Posebno mi se sviđa što biljke jako dobro osigurate prilikom slanja, tako da se u transportu ne oštete. Uz to, pakiranje je bila i vrećica koja grije biljke, što me stvarno oduševilo. Zbilja mislite na sve detalje!
Svaki put kad naručim biljke od vas, stignu u odličnom stanju i vidi se da su zaista jako dobro čuvane. Posebno mi se sviđa što prije kupnje mogu pročitati upute o tome kako se brinuti o svakoj biljci.
Biljke iz Džungle imam već duže vrijeme i sve uspijevaju bez problema. Zdrave su, jake i stvarno kvalitetne. Svaka preporuka! Divni ste! 🥰
Fikus ‘Tineke’: 5/5! Stigao je u savršenom stanju, biljka je stvarno prekrasna, s jako zanimljivim listovima. Već ima i novi rast, a trenutno raste pod Sansi 24W žaruljom i odlično napreduje.
Prije tri mjeseca kupila sam monkey monsteru i string of turtle od vas, došle su zapakirane odlično, ni jedan list nije pao, od onda su jako narasle i lijepo se adaptirale. Biljke su jako kvalitetne i bogate.
Više biljaka sam kupila i za poklon i uvijek su lijepo ukorijenjene i bez nametnika, a to mi je jako bitno kada poklanjam.